O nas

Przychodnia Specjalistyczna Ełckiego Centrum Zdrowia EłkMed oferuje w pełni profesjonalną opiekę medyczną wszystkim naszym Pacjentom. Zgłaszając się na wizytę w naszej Przychodni, możecie Państwo liczyć na profesjonalną wiedzę lekarską w zakresie specjalistycznej opieki zdrowotnej. Wśród naszej kadry znajdują się lekarze o wielu specjalizacjach m.in. kardiolodzy, pulmonolog, neurolodzy, urolodzy, chirurdzy naczyniowi, gastrolog, endokrynolog, dermatolog, ortopeda, hematolog, reumatolog, alergolog, nefrolog, laryngolog. Wśród specjalizacji dla najmłodszych pacjentów (dzieci): neurolog i psychiatra. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem medycznym, dzięki czemu uzyskają Państwo wiarygodne wyniki.
W naszej Przychodni możecie Państwo również wykonać badania diagnostyczne takie jak doppler żył i tętnic kończyn dolnych i szyi, EKG, Echo serca, USG jamy brzusznej, tarczycy, gruczołu krokowego i piersi.
Jesteśmy przekonani, że atmosfera tworzona przez naszych lekarzy i personel oraz posiadane umiejętności zawodowe, pozwolą czuć się Państwu swobodnie.

Zapraszamy do zapisów.

Brak możliwości komentowania